• CZ
  •  / 
  • O firmě

O firmě

ORLEN Service Česká republika s.r.o. je dceřinou společností ORLEN Serwis S.A.

ORLEN Serwis S.A. s více než 50 lety zkušeností a třemi pobočkami v Polsku – v Płocku, Włocławku a Trzebinii; kromě České republiky působí také v Litvě.

ORLEN Service Česká republika s.r.o. je členem Kapitálové skupiny ORLEN, jednoho z největších a nejlépe hodnocených zaměstnavatelů ve Střední Evropě. ORLEN Service Česká republika s.r.o. poskytujete služby z oblastí automatizace, strojírenského a elektrotechnického průmyslu a služby v oboru točivých strojů ostatním společnostem patřící do KS ORLEN, např. ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. a SPOLANA s.r.o.

Hlavní činnost společnosti je zaměřena na zajištění provozu průmyslových zařízení, údržbu zařízení a instalací, provádění oprav a diagnostických a měřicích služeb.

Tým KS ORLEN Serwis tvoří více než 2000 zaměstnanců – zkušených automatizačních techniků, elektrikářů, mechaniků, elektrotechniků, inženýrů pro podporu výroby, operátorů jeřábů a točivých strojů, jakož i IT specialistů, kupců a specialistů z jiných podpůrných oddělení.

Základem organizační kultury Kapitálové skupiny ORLEN Serwis jsou hodnoty ORLEN, kterými jsou odpovědnost, rozvoj, lidé, energie a spolehlivost. Našimi silnými stránkami jsou naše kompetence, nadšení, inovativní myšlení a implementace moderních řešení v každodenní práci.

ZNAČKY SKUPINY ORLEN